Mesleklerimiz, görevlerimiz, kariyer yolumuz bizim için bir yaşam tarzı oluşturuyor. Hayatımızda ne yaparsak yapalım hep başarılı olmak isteriz. Bu durum iş hayatımız için de geçerlidir. Başarı çoğu kişinin hayatında, para ya da verilecek ödüllerden daha değerlidir. Peki başarılı olmanın yolları var mıdır?
Devamını Oku
Gelin Çocuklarımızın Sorunlarını Ertelemeyin Uzman Psikologlarımız ile Birlikte Çözelim. Dikkat Eksikliği, Öğrenme Sorunları, Kaygı Bozuklukları, Sınav Kaygısı, Öfke Kontrolü. Yeme Bozuklukları. Okul Sorunları. Verimli Ders Çalışma. Hiperaktivite Bozukluğu
Devamını Oku
Aile ve çift danışmanlığı, ilişkinize objektif olarak bakabilmenize ve fark edemedğiniz başka şeyleri fark edebilmenize yardımcı olur. İlişki Danışmanlığı, ikili ilişkilerdeki etkileşimleri, işleyişi yakından inceleyen bir çeşit danışmanlıktır.
Devamını Oku
Kilonuzu doğru ve etkili bir şekilde yönetmek için nasıl beslenmeniz gerekiyor? Diyetisyenimizin size özel tavsiyeleri ile daha iyi beslenerek sağlıklı ve mutlu bir hayata merhaba deyin.
Devamını Oku
Anlayarak Hızlı Okuma (Dikkat Konsantrasyon, Odaklanma, Zaman Yönetimi) programını iki kurum arasında yaptığımız ortak bir protokolle bünyemizde devam etmektedir. Bir yılda yaklaşık 450 öğrenciye verdiğimiz eğitimimizin haklı gururunu yaşarken yeni gelen lisansımız sayesinde hafıza teknikleri ile hızlı ve etkin öğrenme, unutkanlık problemleri eğitimlerini de hizmetinize sunuyoruz.
Devamını Oku
Akıl zeka oyunlarının yararları nelerdir ? 1-Planlı hareket etme becerisi kazandırır. 2-Zekayı aktif tutarak öğrenmeyi kolaylaştırır. 3-Çözüm üretme ve çok yönlü düşünme yeteneği geliştirir. 4-Başarısızlıkta yılmamayı tekrar denemeyi öğretir. 5-Yeni yetenekler kazandırır ve sistemli düşünmeyi sağlar. 6-Unutkanlığa iyi gelir ve konsantrasyonu yükseltir.
Devamını Oku